Maj 30, 2017

Opublikowany | Brak komentarzy

MOBILIZACJA ! WSZYSCY NA SEKTOR „C” ! (03.06.2017r.)

MOBILIZACJA ! WSZYSCY NA SEKTOR „C” ! (03.06.2017r.)

MOBILIZACJA !


W najbliższą sobotę (03.06.) Nasz Górnik podejmuje u siebie drużynę Lechii Dzierżoniów. Początek spotkania o godzinie 17:00. Od strony piłkarskiej zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, gdyż walka o utrzymanie naszego klubu trwa do końcowej fazy rozgrywek…

Jeżeli chodzi o stronę kibicowską to zapowiada się jeszcze ciekawiej, niż na boisku. Kibice Lechii Dzierżoniów wysłali do naszego klubu zapotrzebowanie na pulę biletów w sektorze gości, więc tego dnia SPODZIEWAMY SIĘ KIBICÓW PRZYJEZDNYCH ! Chyba nikomu nie trzeba przypominać jakie stosunki panują, pomiędzy NAMI, a fan clubem Ruchu z Dzierżoniowa…


MUSI BYĆ NAS JAK NAJWIĘCEJ !

POMÓŻMY NASZYM PIŁKARZOM W WALCE O UTRZYMANIE !

PRZEKAZUJEMY INFO DALEJ !

WSZYSCY NA SEKTOR „C” !


hhh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *