Sezon 2017/2018

Kolejka (1) – 15 Sierpnia

Nysa Kłodzko 4-0 Unia Bardo 15 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 2-1 Foto-Higiena Gać 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Górnik Wałbrzych 15 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Pogoń Oleśnica 15 sierpnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-1 MKP Wołów 15 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia, 17:00
Polonia Świdnica 2-0 Śląsk II Wrocław 15 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Wiwa Goszcz 15 sierpnia, 17:00

 

Kolejka (2) – 19-20 Sierpnia

Unia Bardo 3-0 Wiwa Goszcz 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Śląsk II Wrocław 4-0 Karolina Jaworzyna Śląska 20 sierpnia, 11:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Polonia Świdnica 22 sierpnia, 17:30
MKP Wołów 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Sokół Marcinkowice 20 sierpnia, 17:00
Górnik Wałbrzych 2-1 Sokół Wielka Lipa 19 sierpnia, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 3-3 Polonia Trzebnica 19 sierpnia, 17:00

 

Kolejka (3) – 26-27 Sierpnia

Polonia Trzebnica 1-3 Unia Bardo 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-1 Nysa Kłodzko 26 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-3 Foto-Higiena Gać 26 sierpnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 1-0 Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Pogoń Oleśnica 26 sierpnia, 17:00
Polonia Świdnica 4-0 MKP Wołów 26 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Bielawianka Bielawa 26 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz 0-7 Śląsk II Wrocław 26 sierpnia, 15:00

 

Kolejka (4) – 2-3 Września

Unia Bardo 0-3 Śląsk II Wrocław 2 września, 17:00
MKP Wołów 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 2 września, 17:00
Pogoń Oleśnica 0-0 Polonia Świdnica 3 września, 16:00
Górnik Wałbrzych 4-3 Piast Żerniki (Wrocław) 2 września, 17:00
Foto-Higiena Gać 2-1 Sokół Marcinkowice 2 września, 17:00
Nysa Kłodzko 3-3 Sokół Wielka Lipa 2 września, 17:00
Polonia Trzebnica 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 września, 17:00
Wiwa Goszcz 1-1 Bielawianka Bielawa 2 września, 15:00

 

Kolejka (5) – 9-10 Września

Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Unia Bardo 9 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 0-0 Polonia Trzebnica 9 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-3 Nysa Kłodzko 9 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Foto-Higiena Gać 9 września, 15:00
Polonia Świdnica 1-2 Górnik Wałbrzych 9 września, 13:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-1 Pogoń Oleśnica 9 września, 16:00
Wiwa Goszcz 2-5 MKP Wołów 9 września, 15:00
Śląsk II Wrocław 2-0 Bielawianka Bielawa 10 września, 10:00

 

Kolejka (6) – 16-17 Września

Unia Bardo 3-1 Bielawianka Bielawa 16 września, 16:00
MKP Wołów 0-0 Śląsk II Wrocław 16 września, 16:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Wiwa Goszcz 17 września, 15:00
Górnik Wałbrzych 4-1 Karolina Jaworzyna Śląska 16 września, 17:00
Foto-Higiena Gać 2-2 Polonia Świdnica 16 września, 16:00
Nysa Kłodzko 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 16 września, 16:00
Polonia Trzebnica 2-1 Sokół Marcinkowice 16 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Sokół Wielka Lipa 16 września, 16:00

 

Kolejka (7) – 23-24 Września

Sokół Wielka Lipa 0-4 Unia Bardo 23 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-0 Polonia Trzebnica 23 września, 13:00
Polonia Świdnica 1-0 Nysa Kłodzko 23 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-4 Foto-Higiena Gać 23 września, 16:00
Wiwa Goszcz 1-2 Górnik Wałbrzych 23 września, 15:00
Śląsk II Wrocław 2-0 Pogoń Oleśnica 23 września, 11:00
Bielawianka Bielawa 2-0 MKP Wołów 23 września, 15:00


Kolejka (8)- 30 Września – 1 Października

Unia Bardo 2-3 MKP Wołów 30 września, 16:00
Pogoń Oleśnica 1-2 Bielawianka Bielawa 30 września, 16:00
Górnik Wałbrzych 0-2 Śląsk II Wrocław 1 października, 15:00
Foto-Higiena Gać 2-0 Wiwa Goszcz 30 września, 16:00
Nysa Kłodzko 4-1 Karolina Jaworzyna Śląska 30 września, 16:00
Polonia Trzebnica 0-3 Polonia Świdnica 30 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 30 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Sokół Marcinkowice 30 września, 15:00

 

Kolejka (9) – 7-8 Października

Sokół Marcinkowice 6-1 Unia Bardo 7 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Sokół Wielka Lipa 7 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 października, 15:30
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Polonia Trzebnica 7 października, 15:00
Wiwa Goszcz 2-1 Nysa Kłodzko 7 października, 15:00
Śląsk II Wrocław 1-3 Foto-Higiena Gać 7 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Górnik Wałbrzych 7 października, 15:00
MKP Wołów 2-2 Pogoń Oleśnica 7 października, 15:00


Kolejka (10) – 14-15 Października

Unia Bardo 4-1 Pogoń Oleśnica 14 października, 15:00
Górnik Wałbrzych 4-0 MKP Wołów 14 października, 15:00
Foto-Higiena Gać 3-0 Bielawianka Bielawa 14 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-1 Śląsk II Wrocław 14 października, 15:00
Polonia Trzebnica 1-2 Wiwa Goszcz 14 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 14 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 Polonia-Stal Świdnica 14 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 4-4 Piast Żerniki (Wrocław) 14 października, 15:00


Kolejka (11) – 21-22 Października

Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Unia Bardo 21 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 0-1 Sokół Marcinkowice 21 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-3 Sokół Wielka Lipa 21 października, 15:00
Wiwa Goszcz 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 października, 15:00
Śląsk II Wrocław 3-0 Polonia Trzebnica 21 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Nysa Kłodzko 21 października, 15:00
MKP Wołów 1-1 Foto-Higiena Gać 21 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 3-0 Górnik Wałbrzych 21 października, 13:00

Kolejka (12) – 28-29 Października

Foto-Higiena Gać 3-2 Pogoń Oleśnica 28 października, 14:00
Nysa Kłodzko 0-2 MKP Wołów 28 października, 14:00
Polonia Trzebnica 0-2 Bielawianka Bielawa 28 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Śląsk II Wrocław 28 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 Wiwa Goszcz 28 października, 14:00
Sokół Marcinkowice 3-1 Karolina Jaworzyna Śląska 28 października, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Polonia-Stal Świdnica 28 października, 14:00
Górnik Wałbrzych 2-1 Unia Bardo 28 października, 14:00

 

Kolejka (13) – 4-5 Listopada

Polonia-Stal Świdnica 0-3 Unia Bardo 5 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 4 listopada, 14:00
Wiwa Goszcz 2-3 Sokół Marcinkowice 4 listopada, 14:00
Śląsk II Wrocław 2-1 Sokół Wielka Lipa 4 listopada, 14:00
Bielawianka Bielawa 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 listopada, 14:00
MKP Wołów 0-1 Polonia Trzebnica 4 listopada, 14:00
Pogoń Oleśnica 0-1 Nysa Kłodzko 4 listopada, 14:00
Górnik Wałbrzych 1-2 Foto-Higiena Gać 4 listopada, 13:30


Kolejka (14) – 11-12 Listopada

Unia Bardo 3-1 Foto-Higiena Gać 11 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 5-3 Górnik Wałbrzych 11 listopada, 14:00
Polonia Trzebnica 1-0 Pogoń Oleśnica 11 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 MKP Wołów 11 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 Bielawianka Bielawa 11 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 3-1 Śląsk II Wrocław 11 listopada, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-0 Wiwa Goszcz 11 listopada, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Karolina Jaworzyna Śląska 11 listopada, 13:30


Kolejka (15) – 18-19 Listopada

Wiwa Goszcz 2-3 Polonia-Stal Świdnica 18 listopada, 11:00
Śląsk II Wrocław 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 18 listopada, 14:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Sokół Marcinkowice 18 listopada, 14:00
MKP Wołów 1-2 Sokół Wielka Lipa 18 listopada, 14:00
Pogoń Oleśnica 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 listopada, 13:00
Górnik Wałbrzych 0-0 Polonia Trzebnica 18 listopada, 13:00
Foto-Higiena Gać 6-2 Nysa Kłodzko 18 listopada, 14:00
Unia Bardo 5-2 Karolina Jaworzyna Śląska 18 listopada, 14:00


Kolejka (16)

Unia Bardo 0-0 Nysa Kłodzko 1 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać 4-0 Polonia Trzebnica 28 marca, 17:00
Górnik Wałbrzych 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 1-1 Sokół Wielka Lipa 1 maja, 12:00
MKP Wołów 1-1 Sokół Marcinkowice 1 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 1 maja, 15:30
Śląsk II Wrocław 4-0 Polonia-Stal Świdnica 1 maja, 11:00
Wiwa Goszcz 5-2 Karolina Jaworzyna Śląska 1 maja, 17:00


Kolejka (17)- 24-25 Marca

Wiwa Goszcz 2-1 Unia Bardo 24 marca, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska Śląsk II Wrocław 16 maja, 17:00
ka
Polonia-Stal Świdnica 0-2 Bielawianka Bielawa 24 marca, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 MKP Wołów 24 marca, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-1 Pogoń Oleśnica 24 marca, 15:00
Sokół Wielka Lipa Górnik Wałbrzych 16 maja, 18:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-3 Foto-Higiena Gać 11 kwietnia, 17:00
Polonia Trzebnica 6-1 Nysa Kłodzko 24 marca, 15:00

Kolejka (18)-31 Marca

Unia Bardo 2-0 Polonia Trzebnica 31 marca, 13:00
Nysa Kłodzko 2-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 31 marca, 15:00
Foto-Higiena Gać 4-1 Sokół Wielka Lipa 31 marca, 12:00
Górnik Wałbrzych 1-3 Sokół Marcinkowice 31 marca, 13:00
Pogoń Oleśnica 0-1 Piast Żerniki (Wrocław) 31 marca, 15:00
MKP Wołów 0-4 Polonia-Stal Świdnica 31 marca, 15:00
Bielawianka Bielawa 4-0 Karolina Jaworzyna Śląska 31 marca, 15:00
Śląsk II Wrocław 2-0 Wiwa Goszcz 31 marca, 11:00

Kolejka (19)-7-8 Kwietnia

Bielawianka Bielawa 3-0 Wiwa Goszcz 7 kwietnia, 15:30
Śląsk II Wrocław 5-0 Unia Bardo 8 kwietnia, 11:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-6 MKP Wołów 7 kwietnia, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 3-1 Pogoń Oleśnica 7 kwietnia, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Górnik Wałbrzych 7 kwietnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 0-2 Foto-Higiena Gać 7 kwietnia, 12:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Nysa Kłodzko 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Polonia Trzebnica 7 kwietnia, 16:00

Kolejka (20) -14-15 Kwietnia

Unia Bardo 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica 2-3 Sokół Wielka Lipa 14 kwietnia, 17:00
Nysa Kłodzko 1-3 Sokół Marcinkowice 14 kwietnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 2-2 Piast Żerniki (Wrocław) 14 kwietnia, 16:00
Górnik Wałbrzych 1-0 Polonia-Stal Świdnica 14 kwietnia, 16:20
Pogoń Oleśnica 3-1 Karolina Jaworzyna Śląska 14 kwietnia, 16:00
MKP Wołów 1-4 Wiwa Goszcz 14 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 5-3 Śląsk II Wrocław 14 kwietnia, 15:30


Kolejka (21)-18 Kwietnia

Bielawianka Bielawa 3-3 Unia Bardo 18 kwietnia, 17:00
Śląsk II Wrocław 3-2 MKP Wołów 18 kwietnia, 17:00
Wiwa Goszcz 0-2 Pogoń Oleśnica 18 kwietnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-1 Górnik Wałbrzych 18 kwietnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 0-1 Foto-Higiena Gać 18 kwietnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 5-1 Nysa Kłodzko 18 kwietnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-5 Polonia Trzebnica 18 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 kwietnia, 17:00

 

Kolejka (22)- 21-22 Kwietnia

Unia Bardo 3-1 Sokół Wielka Lipa 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Sokół Marcinkowice 21 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica 1-3 Piast Żerniki (Wrocław) 21 kwietnia, 17:00
Nysa Kłodzko 3-2 Polonia-Stal Świdnica 21 kwietnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 7-0 Karolina Jaworzyna Śląska 21 kwietnia, 16:00
Górnik Wałbrzych 2-0 Wiwa Goszcz 21 kwietnia, 14:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Śląsk II Wrocław 21 kwietnia, 16:00
MKP Wołów 1-1 Bielawianka Bielawa 21 kwietnia, 17:00

Kolejka (23) -29 Kwietnia

MKP Wołów 5-1 Unia Bardo 28 kwietnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-2 Pogoń Oleśnica 28 kwietnia, 15:30
Śląsk II Wrocław 2-0 Górnik Wałbrzych 28 kwietnia, 11:00
Wiwa Goszcz 0-2 Foto-Higiena Gać 28 kwietnia, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-1 Nysa Kłodzko 28 kwietnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 0-1 Polonia Trzebnica 28 kwietnia, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 kwietnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Sokół Wielka Lipa 28 kwietnia, 17:00


Kolejka (24)-5-6 Maja

Unia Bardo 0-3 Sokół Marcinkowice 5 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 5 maja, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Polonia-Stal Świdnica 5 maja, 16:00
Polonia Trzebnica 5-1 Karolina Jaworzyna Śląska 5 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 2-3 Wiwa Goszcz 5 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać 0-1 Śląsk II Wrocław 5 maja, 11:00
Górnik Wałbrzych 0-1 Bielawianka Bielawa 5 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-1 MKP Wołów 5 maja, 17:00

Kolejka 25

Pogoń Oleśnica Unia Bardo
MKP Wołów Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław Nysa Kłodzko
Wiwa Goszcz Polonia Trzebnica
Karolina Jaworzyna Śląska Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Marcinkowice

 

Kolejka 26

Unia Bardo Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać MKP Wołów
Górnik Wałbrzych Pogoń Oleśnica

 

Kolejka 27

Unia Bardo Górnik Wałbrzych
Pogoń Oleśnica Foto-Higiena Gać
MKP Wołów Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica Piast Żerniki (Wrocław)

 

Kolejka 28

Unia Bardo Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki (Wrocław) Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Marcinkowice Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica MKP Wołów
Nysa Kłodzko Pogoń Oleśnica
Foto-Higiena Gać Górnik Wałbrzych

 

Kolejka 29

Foto-Higiena Gać Unia Bardo
Górnik Wałbrzych Nysa Kłodzko
Pogoń Oleśnica Polonia Trzebnica
MKP Wołów Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz Piast Żerniki (Wrocław)
Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal Świdnica

 

Kolejka 30

Unia Bardo Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal Świdnica Wiwa Goszcz
Piast Żerniki (Wrocław) Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko Foto-Higiena Gać