Gwardia Koszalin

gwardia

Zgody: Górnik Wałbrzych, Arka Gdynia, Górnik Konin

Fan Cluby: Białogard, Mielno, Bobolice

Kosy: Kotwica Kołobrzeg, Pogoń Szczecin, Gryf Słupsk, Lechia Gdańsk

Młyn:50-500

Strona www:https://pl-pl.facebook.com/Koszali%C5%84ska-Gwardia-725840777466412/

_______________________________

70 lat koszalińskiej Gwardii !

GWARDIA KOSZALIN – Bałtyk Koszalin  1:0 (07.05.2016r.)

Na 70-lecie naszych braci z Koszalina przypada im mecz derbowy z Bałtykiem Koszalin. Na takim meczu oczywiście nie mogło zabraknąć naszej delegacji. Do Koszalina docieramy w kilku grupkach, z czego największa dociera na miejsce już w piątek wieczorem. W sobotę dojeżdża reszta osób od nas, co daje łączną liczbę 27 osób, w tym Polonia Świdnica.

Na meczu Gwardia wystawia konkretny młyn – około 300 osób, w tym my, Arka Gdynia 8 osób, Górnik Konin 16 osób i liczne delegacje Gwardyjskich FC. Doping dobry, z kilkoma konkretnymi pierdolnięciami. Z bardzo dobrej strony pokazali się ultrasi KSG, którzy przygotowali kilka opraw, m.in. sektorówki. machajki i zajebiście dużą ilość pirotechniki (race, dymne, petardy hukowe, ognie wrocławskie, strobo). Do tego konkretnie oflagowali swój sektor, gdzie wisiała też flaga GÓRNIK – GWARDIA oraz na dole młyna nasza fana WIELKI GÓRNIK oraz mała flaga POLONII ŚWIDNICA.

Po meczu razem z Gwardzistami umacniamy zgodę, gdzie niczego nie brakowało i było bardzo grubo.

W trakcie naszego pobytu większość czasu spędzamy nad morzem, gdzie odpalamy race oraz na melanżowaniu z Gwardią.

Na powrocie widzimy 3 autokary i fury Zagłębia Lubin wracającego ze Szczecina

NA KONIEC CHCEMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM OBECNYM ORAZ GWARDII ZA KONKRETNĄ GOŚCINĘ !!

GÓRNIK WAŁBRZYCH – GWARDIA KOSZALIN !!!

BRACI SIĘ NIE TRACI !!!

 

 

Relacja Gwardyjki:

Na tym meczu przyszło nam świętować 70-cio lecie naszego klubu. Na stadionie pojawiło się z tej okazji ponad 2500 widzów, a liczba w młynie to jakiejś 300-350 osób (w tym 27 Górnik Wałbrzych, 16 Górnik Konin i 8 Arka Gdynia). Na płocie wywieszamy kilkanaście flag i prowadzimy głośny doping. Z okazji przypadającego jubileuszu przygotowane jest kilka opraw (w tym dwie sektorówki – jedna przedstawiająca barwy naszego klubu, a druga okolicznościowa odnosząca się do 70-cio lecia) przy okazji których odpalone było sporo pirotechniki (w tym 50 rac, świece dymne, stroboskopy, ognie wrocławskie). Po meczu jeszcze długo świętujemy jubileusz…